• Atrakcyjny wystrój

  ***

  ATRAKCYJNY
  WYSTRÓJ

  Każde pomieszczenie wymaga odpowiedniego wystroju, który powinien iść w parze z funkcjonalnością. Znajdziesz tutaj zarówno zestawy meblowe jak i poszczególne elementy meblowe, które pozwolą ci stworzyć wymarzony pokój biurowy czy wypoczynkowy.

 • Ergonomia w biurze

  ***

  ERGONOMIA
  W BIURZE

  Odpowiednie podparcie w czasie pracy przy biurku jest niesamowicie ważną sprawą. Wybierz odpowiedni fotel biurowy spełniający kryteria funkcjonalności oraz wygody. Poza tym ważny jest efekt wizualny - wpływa on na dobre samopoczucie w czasie pracy przy biurku.

 • Wyposażenie szafek kuchennych

  ***

  WYPOSAŻENIE SZAFEK

  KUCHENNYCH

  Atrakcyjny wygląd kuchni to nie tylko piękne fronty i uchwyty. Należy także docenić funkcjonalność wnętrza szafek i szuflad. Mnogość takich elementów jaka jest dostępna na rynku pozwala na dopasowanie wyposażenia właściwie do każdej wielkości wnętrza szafki.

 • BOSETTI MARELLA

  *

  **

  ***

  **

  BOSETTI MARELLA

  Znakomity design. Szeroka gama wzorów i kolorystyki wykończenia powierzchni. Najszlachetniejsze produkty w konkurencyjnej cenie.

   OFERTA !

 • Szybki podgląd
  9,99 zł Mała ilość

  Uchwyt GAMET UP19 należy do stylizowanej linii uchwytów i gałek. Kształt i wykończenie ma za zadanie upodobnić produkt do tych realizowanych ręcznie.

  9,99 zł
  Mała ilość
 • Szybki podgląd
  4,99 zł Mała ilość

  Klasyczny uchwyt firmy GAMET. Szeroki i ascetyczny łuk oparty na niewielkich podstawach.

  4,99 zł
  Mała ilość
 • Szybki podgląd
  349,00 zł Dostępność na zamówienie (14-21 dni)

  Doskonały stolik podręczny. Świetnie sprawdzi się jako półko-stolik przy łóżku czy kanapie. Dwie tafle szkła połączone stalową rurą w kolorze chromu lub satyny.

  349,00 zł
  Dostępność na zamówienie (14-21 dni)
 • Szybki podgląd
  19,99 zł Mała ilość

  Dekoracyjny uchwyt firmy Bosetti Marella doskonale sprawdzi się w stylizowanych meblach. Kolor: stare złoto. Rozstaw: 96, 128 mm.

  19,99 zł
  Mała ilość
 • Szybki podgląd
  309,00 zł Dostępność na zamówienie (14-21 dni)

  Niewielki stolik wykonany z grubej płyty pokrytej fornirem. Doskonale sprawdzi się jako dodatkowy stolik do zestawu wypoczynkowego lub jako stolik nocny.

  309,00 zł
  Dostępność na zamówienie (14-21 dni)
 • Szybki podgląd
  13,55 zł Mała ilość

  Tradycyjny uchwyt firmy Bosetti Marella świetnie sprawdzi się w stylizowanych meblach. Kilka kolorów pokrycia do wyboru. Rozstaw: 64, 96 mm.

  13,55 zł
  Mała ilość
 • Szybki podgląd
  639,00 zł Dostępność na zamówienie (21-28 dni)

  Niewielki stolik łączący szkło i drewno w niecodziennym kształcie. Doskonale sprawdzi się jako stolik kawowy z podręczną półką na gazetę czy laptopa.

  639,00 zł
  Dostępność na zamówienie (21-28 dni)
 • Szybki podgląd
  23,35 zł Mała ilość

  Ornamenty z pyłu drzewnego są atrakcyjną ozdobą mebla. Modelowany element występujący w wielu formach i kształtach. Doskonale sprawdzą się w stylowych meblach.

  23,35 zł
  Mała ilość
 • Szybki podgląd
  3,09 zł Mała ilość

  Klasyczny uchwyt firmy GAMET. Prosty, wręcz ascetyczny kształt, który z założenia ma spełniać jak najlepiej swoją funkcję.

  3,09 zł
  Mała ilość
 • Szybki podgląd
  1 267,00 zł Na stanie (mała ilość)

  Nowocześnie wyglądająca rama stolika RTV w kolorze espresso pomieści większość płaskich telewizorów do 65" oraz co najmniej 6 urządzeń audio/video.

  1 267,00 zł
  Na stanie (mała ilość)
 • Szybki podgląd
  386,10 zł 429,00 zł -10% Dostępność na zamówienie (21-28 dni)

  Blat o powierzchni 100 x 60 cm wycięty z transparentnego szkła mimo swojej grubości (10 mm) dodaje konstrukcji lekkości. Dolna drewniana półka w kolorze nóg.

  386,10 zł 429,00 zł -10%
  Obniżka!
  Dostępność na zamówienie (21-28 dni)
 • Szybki podgląd
  10,87 zł Mała ilość

  Uchwyt kołatka firmy Bosetti Marella utrzymany w stylu i kolorystyce retro. Montaż przy użyciu dwóch wkrętów. Kolor: stare złoto patynowane.

  10,87 zł
  Mała ilość
 • Koszty transportu

  Zwróć uwagę na opisy produktów - staramy się tam informować o zmienionych kosztach przewozu. Na koszt transportu mają wpływ gabaryty lub/i waga przesyłki.

 • Informacja telefoniczna

  Masz pytanie na temat towaru, wolisz upewnić się przed zakupem - dzwoń! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

 • Sposoby płatności

  Jeżeli chcesz dokonać płatności w inny sposób niż oferowany w koszyku - zadzwoń. Postaramy się na to coś poradzić.

FAQ

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Zapoznaj się z informacjami zawartymi w tej zakładce. Pomogą Ci podjąć decyzję w sprawie oferowanych przez nas produktów. Staramy się umieszczać tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Mamy świadomość, że nie wszystko jest jasne oglądając towar na monitorze komputera czy tabletu.

FAQ