Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Marki Jest 42 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów
 • 45144Z09000.25

 • Accuride

  Accuride

  Accuride to największa firma na świecie specjalizującą się w projektowaniu i produkcji prowadnic na łożyskach kulkowych. Dysponują niezrównaną wiedzą branżową i możliwościami rozwoju produktów w swoich zakładach produkcyjnych w Niemczech, Meksyku, Chinach i Japonii. Ogólnoświatowy zasięg, wiedza i doświadczenie umożliwiają dostarczanie wyjątkowo zintegrowanych, kompleksowych rozwiązań.

 • AGOFORM

  Agoform

  AGOFORM jest producentem elementów z tworzyw sztucznych. Niemiecka firma znana głównie z doskonałych wkładów i organizerów do szuflad. AGOFORM GmbH posiada ponad 80 lat doświadczenia i jest liderem w rozwoju i produkcji elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu meblarskiego w Europie od ponad 50 lat. Jako największy producent w Europie plastikowych wkładów do szuflad oferują wyjątkowo szeroki wachlarz stylów, kolorów, wykończeń i rozmiarów.

 • ALLIBERT

  Allibert

  Allibert produkuje meble ogrodowe dla każdego, kto chce uzyskać przyjemność z ich użytkowania. Starają się, aby Państwa ogród lub balkon stało się najlepszym miejscem, aby cieszyć się z bycia razem. Zawsze szukają idealnej mieszanki w dobrej konstrukcji i atrakcyjnym designie. Poświęć trochę czasu, aby przeglądnąć ich ofertę i dać się zainspirować. Do produkcji używają trwałego polipropylenu, który pochodzi w 100% z recyklingu.

 • Amix

  AMIX to nowoczesna, prężnie działająca i sukcesywnie rozwijająca się firma, która doskonale zna potrzeby swoich Klientów i chętnie wychodzi im naprzeciw. Znajomość światowych trendów pozwala im oferować produkty na miarę potrzeb współczesnego człowieka.

 • Bell'O

  Projekty mebli audio / wideo firmy Bell'O miały jeden cel: konstrukcje dostarczane konsumentom musiały być oparte o najnowszą technikę wyposażenia domu, które powinny pomieścić szeroką gamę telewizorów i innych komponentów, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu jakości, prostoty i piękna.

 • Blum

  Blum

  Blum to międzynarodowe przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w produkcji okuć meblowych. Głównymi produktami firmy są systemy podnośników do frontów górnych, zawiasów i szuflad - szczególnie do mebli kuchennych.

 • Bosetti Marella

  Bosetti Marella

  Wysokiej jakości produkty firmy Bosetti Marella, wykonane w całości we Włoszech i chronione patentami krajowymi i międzynarodowymi. Okucia zespalające klasyczne formy oraz wzory z precyzyjną, nowoczesną technologią i najsurowszą kontrolą jakości. Taka forma działania pozwala zaoferować najszlachetniejszy produkt w konkurencyjnej cenie. Uchwyty, gałki oraz szyldy - wykonane są w kilku wymiarach, pionowe i poziome - tworzą komplet. Dzięki takim rozwiązaniom można delikatnie zróżnicować poszczególne części mebli, w zależności od ich funkcji i proporcji. Dodatkowo można zachować stylistyczną spójność kuchni, salonu czy sypialni. Szeroka gama wzorów i kolorystyki wykończenia powierzchni pozwala na lepsze dopasowanie do estetyki klienta.

 • CRG

  Każdy projekt wykonany przez CRG jest oparty o funkcjonalność, ale zarazem wywołuje emocje. Każdy szczegół zawarty w uchwytach i gałkach tej firmy wynika z dokładnych badań oraz rozległej wiedzy w tej dziedzinie.

 • Elletipi

  elletipi

  Elletipi rozpoczęła działalność w 1954 roku poświęcając swoją działalność formowaniu tworzyw sztucznych. Firma zawsze reagowała na zmiany w rynku i nowych trendach estetycznych. Elletipi - lider w swojej dziedzinie, wyróżnia się ciągłym poszukiwaniem oryginalnych rozwiązań technicznych powiązanych z innowacyjnym wzornictwem. Mimo, że ich produkty mogą wyglądać dosyć prosto, ale pracownicy firmy poświęcają dużo uwagi i wysiłku w ich konstrukcję, tak aby coś zmienić i uczynić ich stosowanie w kuchni przyjemnym i funkcjonalnym. Oni wiedzą, że każda kuchnia ma swój własny styl i proponują rozwiązania i wykończenia do klasycznych modeli jak i tych z nowoczesnego wzornictwa.

 • Endo

  Firma ENDO specjalizuje się w wytwarzaniu bardzo dobrej jakości stolików, stołów, ław szklanych oraz innych wyrobów mających w swojej strukturze szkło. Stara się śledzić najnowsze europejskie trendy i wyprzedzać oczekiwania klientów.

 • Estamp

  Hiszpańską firmę Estamp najbardziej wyróżnia design produktów. Misją firmy jest: "Produkować najlepsze okucia na rynku, tworząc wartość dodaną dla mebli i dekoracji".

 • Fennel

  Fennel

  Firma Fennel znana jest ze swoich współczesnych wzorów, prostych kształtów i miękkich linii, wysokiej jakości efektów matowych lub błyszczących powierzchni. Uchwyty pokazane tutaj to tylko niewielki wybór z oferowanego przez nich programów. Wykwalifikowani narzędziowi pozwalają im szybko i sprawnie realizować pomysły i przekuwać je w pożądane kształty. Wysokiej jakości kierunki procesów gwarantują, że ich produkty są wykonane perfekcyjnie szczególnie, że produkowane są pod ścisłą kontrolą opartą na ISO9001.

 • Ferretto

  Ferretto

  Doświadczenie, kunszt oraz nowoczesne maszynyny pozwalają firmie Ferretto tworzyć okucia meblowe w oparciu o niewyczerpalną kreatywność włoskich projektantów. Projekt, prototyp oraz rozwój każdego elementu firmy Ferretto to wynik połączenia fantazji, technologii, twórczego stylu i jakości wykonania. Wszystko po to, aby zapewnić doskonały produkt, który powinien dotrzeć do każdego klienta. Akcesoria meblowe Ferretto są w całości zaprojektowane, opracowane i wyprodukowane we Włoszech. Ciągły dialog z projektantami i z klientami pozwala im inwestować w badania, zastosowanie nowatorskich materiałów i nowych technologii wytwarzania oferowanych na rynku produktów. Uchwyty, gałki i szyldy Ferretto to zbiór najbardziej oryginalnych i zarazem modnych linii w branży meblarskiej.

 • Fest

  festFirma FEST jako jeden z liderów w handlu akcesoriami meblowymi w 2007 roku rozpoczęła produkcję wysokiej jakości frontów meblowych na bazie profili aluminiowych. Bazując na doskonałej jakości wykonania wykonuje także uchwyty meblowe z aluminium i szkła. Wysoka jakość anodowanych powłok w ich produktach pozwala na ich długie użytkowanie bez utraty pierwotnego wyglądu.

 • FGV

  FGVFGV Formenti & Giovenzana. Firma zajmuje się handlem i produkcją okuć meblowych, kluczy i innego wyposażenia mocowanego w drzwiach budynków, meblach i pojazdach. W sprzedaży detalicznej posiada drobne wyroby metalowe takie jak okucia nieżelazne, mocowanie, klamry i zasuwy.

 • Fiskars

  fiskarsFiskars to jedna z przodujących marek znana z funkcjonalnych, przyjaznych, a jednocześnie innowacyjnych narzędzi ręcznych i artykułów codziennego użytku. Produkty Fiskars sprawiają, że wykonywanie wszelkich domowych i ogrodniczych czynności staje się prawdziwą przyjemnością.

 • Furnika

  FurnikaFirma Furnika zajmuje się profesjonalnym oświetleniem stosowanym w przemyśle meblarskim, a w szczególności w meblach łazienkowych. Stara się wytyczać nowe trendy, co przekłada się na stale rosnąca liczbę jej klientów w kraju i za granicą.

 • Gamet

  Gamet.jpgGAMET jest firmą nr 1 w segmencie producentów uchwytów, gałek, wieszaków, nóżek, klamek i innych akcesoriów meblowych, budowlanych i łazienkowych.

 • Grafpol

  Grafpol to producent bardzo dobrych jakościowo krzeseł i stołów w ekonomicznej cenie. Swoją produkcję prowadzą od 2011 roku i są podwykonawcami dużych producentów oraz firm handlowych w Polsce. Ich produktom zaufało już wielu klientów indywidualnych oraz hurtowych.

 • GTV

  GTVFirma GTV jest międzynarodowym dystrybutorem oraz jedną z największych polskich firm w branży akcesoriów meblowych i oświetlenia. Okucia i akcesoria meblowe oraz oświetlenie GTV dostępne są na kilkudziesięciu rynkach świata, m.in. w Anglii, Rosji, Hiszpanii, Holandii, Syrii, Nowej Zelandii, Islandii, Danii i Chorwacji.

 • HAFELE

  Globalna firma działająca od 1923 roku. Oferuje największy na rynku asortyment okuć meblowych, okuć budowlanych, oświetlenia meblowego LED, elektronicznych systemów kontroli dostępów oraz akcesoriów dla stolarzy i architektów – w sumie ponad 100 tys. produktów o wyjątkowej konstrukcji i designie, które można znaleźć w meblach i prestiżowych inwestycjach budowlanych na całym świecie.

Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów